İletişim Hattı +90 (328) 717 43 00

BORSAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE YÖNETIM KURULU ÜYELERİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ

  • 24.04.2024
  • ktb

Kadirli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BALCILAR ve Yönetim Kurulu üyeleri yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan Balcılar , Borsanın çalışmaları hakkında bilgi vererek, amaçlarının üyelere daha iyi hizmet vermek, üye sorunlarına çözüm bulmak olduğunu belirti, Üyelerin memnuniyeti için ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Balcılar; “üyelere en kaliteli hizmeti verebilmek için Borsamızı Akredite etmeye çalışıyoruz,, Akreditasyon sürecinin devam ediyor, i ve en kısa sürede Borsanın akredite olacak” dedi.

Üye hizmetlerinin yanı sıra ilçemizin sosyal ,kültürel, ekonomik kalkınması için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Borsa olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyleyen Mehmet Balcılar; ” bunun en güzel örneğinin ilçemizle bütünleşen Kadirli Turpu ve Karatepe Kilimine Borsa olarak Coğrafi İşaret almış olmamızdır” dedi.

Diğer taraftan ilçemizde tarım ürünleri ticaretinin canlanması için buğday pazarı kurmak üzere yer temin etmeye çalıştıklarını belirten başkan Balcılar yer temin edilmesine müteakip çalışmalara başlanacağını dile getirdi.

Bu tür yerlerde görev almanın bir gönül işi olduğu, bunun bir hizmet yarışı olduğunu belirten Başkan Mehmet Balcılar, görev süresince gerek Meclis olarak, gerekse Yönetim Kurulu olarak üyelere ve ilçeye hizmetten kaçınmayacaklarını dile getirerek, şahsı ve Yönetim Kurulu adına basın mensuplarına teşekkür etti.

  • BORSAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE YÖNETIM KURULU ÜYELERİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ
  • BORSAMIZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE YÖNETIM KURULU ÜYELERİ BASINLA BİR ARAYA GELDİ